| JEDE3 said: Now, for me to reach profitability since I lose money per basket I also make plastic fruit to place in the basket for decoration. My fruit costs 1 dollar to make but I sell it to you for 3 dollars. I'm making 2 dollar profit per fruit. Which means I need to sell one fruit per basket to break even. |
you mean HD fruit












