By using this site, you agree to our Privacy Policy and our Terms of Use. Close
Fei-Hung said:
Being an owner of the deluxe version, I can tell you that you aren't missing out on much and like others have said, that 1.50 would be better spent on a pack of chewing gum or toilet paper.

Or both because the price difference between $7.50 and $9.99 is $2.49 (instead of $1.50)